ODŠŤAVOVAČ G21 GOURMET HORIZONTAL + KNIHA ZDARMA

Multifunkčný prístroj určený na prípravu ovocných štiav, mletie mäsa, výrobu rezancov a plnenie klobás

U nás pri kúpe mixéru si môžete vybrať darček zdarma z nasledovných kníh
 
                           


Názov knihy uveďte do poznámky pri uzatváraní objednávky. 

Ak bude kolónka prázdna, berieme na vedomie, že si knihu neželáte. 

Šťavy sú vďaka nízkej rýchlosti otáčania lisovacej závitovky bohaté na enzýmy a vitamíny a dodávajú nášmu telu všetky dôležité živiny. Pri príprave ovocných štiav doma máte kontrolu nad tým, čo šťava obsahuje. Rôzne druhy zeleniny a ovocia obsahujú rozdielne množstvo tekutiny, je preto nevyhnutné pre prípravu ovocných štiav vyberať vždy čerstvé a zrelé suroviny, v ktorých je vysoký obsah tekutiny.

Odšťavovaním to ale nekončí. Po výmene plniacej nádoby, závitovky a po inštalácii mlecieho disku prístroj získava ďalšiu funkciu - mletie mäsa. S takto upraveným prístrojom získate skvelý mlynček na mäso, s ktorým máte istotu, že vyrobíte naozaj kvalitné mleté mäso bez pridaných dochucovadiel a ďalších náhradiek.

Ďalšou funkciou prístroja je výroba rezancov. Stačí pripojiť jeden z diskov na výrobu rezancov a to buď s guľatým alebo hranatým otvorom.

Posledná funkcia prístroja je výroba klobás. Po pripojení multifunkčnej plniacej trubice stačí mať po ruke náplň, črievko a vyrobíte si skvelé klobásy.

Hlavný rozdiel oproti odšťavovaču G21 Perfect Juicer je ten, že horizontálny odšťavovač G21 Gourmet robí úplne dokonale čistú šťavu bez dužiny. G21 Gourmet tiež vďaka svojej konštrukcii ďaleko lepšie spracováva tvrdú koreňovú a listovú zeleninu a je teda jasnou voľbou, ak chcete odšťavovať väčšie množstvo tvrdých koreňových surovín. 

Odšťavovač je vhodný nielen pre vitariánov a RAW food, ale aj pre každého, kto chce žiť zdravým životným štýlom. Juicer je vyrobený z BPA Free materiálov (neobsahuje bisfenol A)

Pri plastoch, ktoré obsahujú bisfenol A ako napr PET flaše a mnoho iných plastových výrobkov používaných v potravinárstve je riziko, že sa táto chemikália môže uvoľňovať a kontaminovať tak potraviny. O škodlivých účinkoch BPA sa môžete dočítať napr. TU

Odšťavovač Gourmet horizontal je veľmi jednoduchý na obsluhu a údržbu. Behom niekoľkých sekúnd ste schopní prístroj zostaviť a viac času Vám nezaberie ani čistenie.

Odšťavovač je vhodný na:

  • listovú zeleninu
  • koreňovú zeleninu
  • drobné plody
  • jablká, banány
  • bylinky
  • výrobu rezancov
  • mletie mäsa
  • plnenie klobás

Technická špecifikácia a parametre

Výkon: 150 W
Otáčky: 75 ot. / Min
Priemer vstupného otvoru: 45 mm
Rozmer (š x v x h): 350 x 300 x 185 mm
Typ odšťavovača: šnekový
Uloženie šneku: horizontálne
Objem: 500 ml
Hmotnosť: 3,5 kg
Kvalita materiálu: BPA free

Príslušenstvo: Nadstavec na odšťavenie, Nadstavec na mletie mäsa a plnenie klobás