Video upútavka k programu o chudnutí

                                Chudnutie ne-chudnutím

(text videa) Pozdravujem vás všetkých, čo máte nejaké to kilečko naviac. Mám pre vás riešenie. Volám sa Ivan  Demovič venujem sa zdraviu a všetkému čo s tým súvisí. Nadváha je dnes vážny problém. Estetický, ale aj zdravotný.                                       Najprv malé upozornenie. Treba si položiť otázku . Je vaša nadváha z prejedania, alebo máte aj hormonálny problém? Hovorím o ženách ktoré sú viacej v ohrození. Chudnutie sa dá totiž korigovať stravou, ale hormonálny problém zasahuje aj do potreby priebežného liečenia. Tak teda ako schudnúť ne-chudnutím pre tých prvých, prejedených? Odpoveď nájdeme vo zvieracej ríši. Ukážte mi vo volnej prírode prejedené zviera. Pozrite sa, ako sa jednoducho , ba až jednotvárne zvieratá stravujú. Všimnite si, ako prestanú jesť, keď ochorejú.

Chápete svoju chybu?  Presne opak je pravda, čo robíte vy. Teda, máme jesť striedmo, nejesť balastnú stravu, vykonávať pohyb a piť tekutiny. Aké jednoduché. Zviera to pochopilo ale vzdelaný človek nie. Nie je to na zamyslenie? Teraz k veci. Som jeden z tých, čo sa snaží povedané dodržovať. Nemám nadváhu, cvičím a stravujem sa vedome.

Vypracoval som poznaním metódu, ako sa zbaviť veľkej časti chorôb  jednoducho a lacno. Dnes to chcem ponúknuť aj vám. Predbehneme choroby rozumom. Vedomosť je vyššia hodnota, ako toxické telo. Navrhujem, nepridáte sa ku mne? Povediem vás informáciami, ako nechudnúť a popritom schudnúť. Nadváha je predsa choroba a ľudská nevedomosť. Opustime tento neprirodzený stav  bytia človeka.

Ponúkam vám na kúpu tohto programu, ako si svojpomocne poriešiť zdravie aj estetiku tela. A to nenápadne úpravou váhy. Pridajte sa do skupiny normálnych a vystúpte z davu mýliacich sa a toxických. Kúpte si prepracovaný a overený program chudnutia a komunikujte ďalej so mnou, ako na to. Poviem vám. Mať výhodne menej kilo v batohu, je  predsa lepšia pozícia, než prenášať túto záťaž  zbytočne hore dolu svetom.     

Co získáte kúpou tohoto programu?

Prečítajte si pozorne podmienky kúpi programu.

  • získavam Ebook s odbornými informáciami
  • získavam odborné video s online 24 hod prístupom hneď po zaplatení
  • získavan 15 minutovú živú skype konzultaciu na môj problém s autorom programu
  • garancia vrátenia peňazí.Ked ma kompletný produkt neuspokojí, môžem do troch týždňov odstúpiť od programu a budu mi vrátené peniaze.
  • Verný zákazník získava bonus, ktorý je uvedený v kúpenom produkte.

Referencie od   použivateľov programu,

Vaše referencie za zvýšenú starostlivosť po kúpe programu.
xxxxx